ÖZGÜN ÖĞRETİM SİSTEMİ

Moomin Language School, haftanın her günü, yeni ve yüksek kaliteli dijital içerik sunan, anaokulları ve ilkokullar için İngilizce eğitim sistemidir.

Çocuklar için hazırlanmış olan İngilizce öğretim uygulamasının yanında, öğretmenler de ayrıca, derslerini eğlenceli hale getirecek çok sayıda hazır materyale, sisteme yönelik derinlemesine rehberlik bilgisine ve bu sistemin kaynaklık eden metotlara erişebilirler. Bir de, Moomin Language School sistemi, her çocuğun ayrı ayrı bireysel gelişim analizini yapmakta ve bu değerlendirmeleri aileler ve öğretmenlerin erişimine açmaktadır.

Yapılan araştırmalar, İngilizceye başlamak için en iyi zamanın okul öncesi çağı olduğunu göstermektedir ve Moomin Language School da tam olarak bunu hedeflemektedir. Çocuklar da eğlenirken en iyi şekilde öğrenirler ve bizler de bunu, çocukların gelişimini, ihtiyaçlarını ve ilgilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en iyi dijital İngilizce öğrenme ortamını oluşturduk.

İçeriğimiz, dünyaca ünlü Finlandiya eğitiminin ilkelerine dayanmaktadır ve İngilizce eğitim profesyonelleri ve erken yaş öğrenme uzmanları tarafından bizim için özel olarak tasarlanmıştır. Üçüncü taraf içerikler veya reklamlar kesinlikle bulunmaz; programın tamamı, her eğitim günü ve her bir parçası Moomin Language School’un kendi içeriğidir ve bu sistemin ruhunu yansıtmaktadır; çocuklarınız ve onların gelişimi için %100 güvenlidir!

Okul Öncesi İngilizce’nin size sonmuş olduğu bu programla çocuklarınız İngilizce iletişim kurmayı ve kendilerini ifade etmeyi öğrenecekler. Çocuklar için İngilizce öğrenimine erken yaşta başlamak kendine güven, sosyal beceri ve kendini daha net ifade edebilme gibi yan becerileri de kazandıracaktır.

Çocuklar

Uygulamamızda, her çocuğun kendi özel profili bulunmaktadır. Her hafta farklı bir tema işlenir ve haftanın her günü yeni bir içerik açılır. Birbirinden farklı, oyunlaştırılmış egzersizlerle çocukların her yönden dil yetenekleri geliştiği gibi, yaratıcılığı, hafızası, matematiksel düşünme yeteneği ve sosyal becerileri de gelişmektedir.

Bu sistemde çocuklar kendilerine uygun tempoda dil öğrenebilirler. Günlük öğrenme süresi 5 – 15 dakika arasıdır ve bu şekilde kesinlikle çocuklara fazla yüklenmeden ve onları sıkmadan düzenli olarak dil eğitimi verilmektedir. Hatta çoğu çocuk bu uygulama için yardıma bile ihtiyaç duymaz; bir kez gösterdikten sonra kendi kendilerine çalışabilirler. Aileler ve öğretmenlerin sisteme giriş yaparak tableti ellerine vermeleri yeterlidir.

Öğretmenler

Dil eğitiminde sosyal etkileşimin önemini bildiğimizden sistemimizi buna göre dizayn ettik. Programımız, şarkılar, tekerlemeler, oyunlar ve bir çok eğlenceli uygulamayı içeren işlemeye hazır dersler ve esnek müfredattan oluşmaktadır.

Sistemimizin her anaokulu veya okulun bireysel programına uygun olması bizim için önemlidir ve ders planlarımız bunu yansıtmaktadır. Öğretmenlerimiz, isterlerse gruplarının haftalık temasına uyan 5 dakikalık hızlı bir oyunu başlatarak öğrencilerin kendi kendilerine öğrenmelerini sağlayabilirler; dilerlerse de 30-45 dakikalık eğlenceli dil öğrenme aktivitelerini sınıfça birlikte yapabilirler.

Aileler

Çocuğunuz büyümesini ve gelişimini izlemek gibisi yok! Evet, Moomin Language School ile bu hiç olmadığı kadar kolay ve keyifli.

Aileler akşamları, çocuğunun o gün içinde öğrendiği kelimeleri bizzat çocuğundan duyarak onların gelişimini gözlemleyebilirler; hata kendi dil becerilerini bile test edebilirler. Bir de isterlerse, gün içinde de diledikleri yerden sisteme bağlanarak çocuğunun gelişimini gerçek zamanlı olarak izleyebilirler.

Peki, sistem gerçekten anlatıldığı gibi çalışıyor mu?

Evet, kesinlikle evet! Öğretim metodumuzun temelinde sayısız araştırma ve bilgi birikimi yatmaktadır. Bu konudaki detaylı bilgi ve açıklama için, sistemin kapsamlı bir şekilde açıklandığı Metot sayfamıza bakabilirsiniz. Ya da, aşağıdaki videoyu seyrederek direkt kaynağından dinleyebilirsiniz.

Neden Moomin Language School?

Size Çok Yakınız

Çocuklar için İngilizcenin en etkili ve eğlenceli yolu olan Moomin Language School hakkında bilgi almak için bize ulaşın.